Immo Bouwen Lier
Rechtestraat 40, 2500 Lier

Immo Bouwen Herenthout
Markt 5, 2270 Herenthout

Immo Bouwen gebruikt cookies om uw website ervaring te verbeteren. Lees meer
OK
bezoekers online

Immo Bouwen, uw vastgoedpartner

In de zomer van 2003 staan Patrick Bouwen en Kim Heungens boven het doopvont van Immo Bouwen.

Als lid van de internationale makelaarsgroep ERA, en met een kantoor op de Markt in Herenthout, leert Immo Bouwen al snel de finesses van de vastgoedmarkt. In 2006 werd een tweede kantoor in Lier geopend. Gesterkt door een pak ervaring, verlaat Immo Bouwen in 2007 de groep ERA. Met een nieuw logo en een nieuwe kleur gaat het team verder door het makelaarsleven.

Meer dan 15 jaar na het ontstaan, staat IMMO BOUWEN nog steeds garant voor een professionele en persoonlijke begeleiding bij de verkoop en verhuur van uw eigendom. Meer dan ooit staat ons ervaren en ambitieus team garant voor een verkoop zonder zorgen.

Want voor vastgoed in vertrouwen, kiest u voor Immo Bouwen!

Kantoren in uw buurt, gelegen in Lier en Herenthout

Gedreven team van vastgoedexperts

Uitgebreid portfolio met een zeer divers aanbod

Gratis schatting met volledig onderbouwd verslag

Leer onze experts kennen

Patrick Bouwen

Stichter - Oprichter

patrick.bouwen@groepbouwen.be
03 480 29 00

Kim Heungens

Stichter - Oprichter

kim.heungens@groepbouwen.be
0472 250 000

Cyrielle Bouwen

Vastgoedmakelaar

cyrielle.bouwen@groepbouwen.be
0472 250 260

Ria Leenaerts

Vastgoedadviseur

ria@immobouwen.be
0472 250 280

Dominic Jacobs

Vastgoedadviseur

dominic@immobouwen.be
0473 302 010

Nicki Faes

Vastgoedmakelaar

nicki@immobouwen.be
0472 250 230